Menu
Gürdesan Ship Sales and Service
GÜRDESAN, KURULUŞUNDAN BU YANA SAYISI BİNLERLE İFADE EDİLEBİLECEK TAMİR VE BAKIM İŞİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞTIR.

GÜRDESAN, gemilerin ekipmanlarının tamir ve bakım işlerinde teknik anlamda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve uygulanacak kabiliyette personele ve ekipmana sahiptir.

Gürdesan Ar-Ge faaliyetleri, bilgi birikiminin artırılmasına yönelik yapılan yatırımların yeni teknolojilere veya mevcut fiziksel ve beşeri kaynakların daha etkin kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Bakım ve tamir işlerinde, sektöre teknik hizmet ve kaliteli işçilik sunabilmek, üstlenilen işleri başarı ile zamanında tamamlayıp teslim edebilmek adına GÜRDESAN bu alanda en iyi hizmeti vermektedir. GÜRDESAN; 8 metre pervane çapına kadar, her türlü sabit ve kanatları hareketli pervane ve pervane şaft sistemleri, dümen sistemine ait yelpaze ve dümen milleri, güverte makineleri, güverte kreynleri, can kurtarma sistemleri ve ambar kapaklarının bakımını ve tamirini klas kurallarına uygun olarak yapmaktadır.

Gemi güverte makine ya da ekipmanının tamir veya bakıma ihtiyacı olduğunda GÜRDESAN en güvenilir ve en hızlı teknik hizmeti sunabilen ve bulunabilecek en kaliteli malzemeleri kullanabilen bir adrestir. GÜRDESAN tarafından tamiri ya da bakımı yapılan ekipmanlar birçok klaslama kuruluşu tarafından kabul edilmektedir.

Sales and Service Request Form