Gürdesan Gemi Tamir ve Servis

GÜRDESAN gemilerin ekipmanlarının tamir ve bakım işlerinde teknik anlamda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ve uygulayacak kabiliyette ekip ve ekipmana sahiptir.

Bakım ve tamir işlerinde, sektöre teknik hizmet ve kaliteli işçilik sunabilmek, üstlenilen işleri başarı ile zamanında tamamlayıp teslim edebilmek adına GÜRDESAN bu alanda en iyi hizmeti vermektedir. Şirket mühendisleri ve teknisyenleri, tamir ve bakım işlerinde uzun yıllardır denizcilik sektöründe karşılaştıkları sorunları çözüme ulaştırarak tecrübe kazanmış ve yürütülecek iş üzerinde bilgi kazanmıştır.

GÜRDESAN’ın tamir ve bakım kapasitesi, Sevk ve Manevra Sistemleri, Irgatlar, Manevra Vinçleri gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle gemilerin Sevk ve Manevra Sistemlerinin, Kontrol Edilebilir Kanatlı Pervane Sistemlerinin ve her tip Dümen Sistemi ve Nozulun tamir ve bakımlarında uzmandır.

Gemi güverte makine ya da ekipmanının tamir veya bakıma ihtiyacı olduğunda GÜRDESAN en güvenilir ve en hızlı teknik hizmeti sunabilen ve bulunabilecek en kaliteli malzemeleri kullanabilen bir adrestir. GÜRDESAN tarafından tamiri ya da bakımı yapılan ekipmanlar birçok klaslama kuruluşu tarafından kabul edilmektedir.