Menü
Ticari Ürünler

GÜRDESAN, tüm güverte ekipmanlarının üretiminde müşteri isteği doğrultusunda ISO, DIN, BS ve JIS normlarını kullanır ve üretimi bu standartlarda gerçekleştirir.

GÜRDESAN, her tip ve model gemi için, istenilen özelliklerde güverte makinesi üretir, müşterinin talebi doğrultusunda ilaveler ve özel uygulamalar gerçekleştirir.

GÜRDESAN, üreteceği kreynlerin tasarımından uygulamasına kadar olan süreçte sadece sağlam ve kaliteli olmasını değil, kreynlerin kullanım amacına göre...

Matafora ve vinç sistemleri, SOLAS, IMO, Bayrak Devleti ve Klas Kurallarına göre tasarlanarak üretilir. Müşteri ve klaslama kuruluşu onayı esastır. Projelendirme esnasında:

GÜRDESAN, birçok tür ve boyuttaki gemiler için farklı tiplerde ambar kapakları dizayn ve imal etmektedir.

Gürdesan, her tip ve büyüklükteki gemi için dümen sistemleri tasarlar ve üretir. Süreç, müşterinin gemisine uygun dümen sistemi seçimi ile başlar.

GÜRDESAN, kuruluşundan bu yana sayısı binlerle ifade edilebilecek tamir ve bakım işini başarıyla tamamlamıştır.

Firmamız gemi inşaa yan sanayine vermiş olduğu özverili hizmetlere ilave olarak, ülkemizin gurur duyduğu birçok projede ve uluslararası özel projelerde yaptığı ekipmanlarla ve vermiş olduğu desteklerle önemli katkılar sağlamıştır.